Karta Podarunkowa za umowę z Eneą

Enea kusi klientów indywidualnych, którzy zdecydują się na zawarcie umowy kompleksowej na energię elektryczną w ramach pakietu Enea Smart, dodatkowym bonusem.

Podpisując umowę w punktach obsługi Enei między 7 maja a 18 czerwca 2024 roku lub do momentu wyprzedania zapasów, otrzymają Kartę Podarunkową Allegro o wartości 150 zł.

Oferta Enea Smart – więcej niż energia

Enea Smart łączy tradycyjną umowę na energię z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie Smart Home. W ofercie znajdziemy cztery specjalne pakiety: Ochrona, Bezpieczeństwo, Oszczędność i Ogrzewanie, które są dostosowane do specyficznych potrzeb użytkowników.

  • Dzięki tym rozwiązaniom klienci mogą nie tylko lepiej kontrolować zużycie energii, ale również regulować temperaturę w swoich domach.
  • Systemy te oferują również ochronę przed pożarami, zalaniem oraz włamaniami.

Karta Podarunkowa dla nowych klientów

Klienci, którzy w okresie promocji zawrą umowę w ramach Enea Smart, dokonując tego w jednym z 32 stacjonarnych Biur Obsługi Klienta, zostaną obdarowani Kartą Podarunkową Allegro.

  • Warunkiem jest podpisanie umowy od 7 maja do 18 czerwca 2024 roku lub do momentu, gdy zasoby kart się wyczerpią.

Komplet informacji dotyczących tej promocyjnej oferty sprzedaży, w tym ceny energii, miesięcznej opłaty handlowej oraz szczegółowe warunki korzystania z Enea Smart, można znaleźć w Regulaminie Oferty, Cenniku oraz Regulaminie Sprzedaży premiowej, dostępnych w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie internetowej operatora >>

Komentarze

Dodaj komentarz